Home » Tablice rejestracyjne

Tablice rejestracyjne

Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych tablic rejestracyjnych z różnych stron świata. Proponujemy egzemplarze z Europy, Ameryki oraz Azji. Zobacz produkty, które przygotowaliśmy!

Kolekcjonerskie tablice

Specjalizujemy się w produkcji replik blach w celach kolekcjonerskich. Do tego celu używamy nowoczesnych przyrządów, które pozwalają nam stworzyć produkt niemal identyczny z oryginałem. Jednak towar służy wyłącznie celom hobbystycznym i nie może stanowić zastępstwa dla prawdziwych tablic. Dlatego nasze wyroby nie mają charakterystycznych dla oryginałów hologramów.

Różnorodny wybór

Tablice rejestracyjne w różnych zakątkach świata mają zupełny inny wygląd. Co więcej, w zależności od roku, w którym zostały wyprodukowane, wyróżniają je wyjątkowe cechy, które doceni każdy kolekcjoner. Dlatego bez względu na to, czy potrzebujesz tablic z Ameryki Północnej czy z Holandii, znajdziesz je w naszej ofercie.

Współpraca

Produkty wykonujemy z blachy aluminiowej, która jest odporna między innymi na korozję. Proponujemy wygodny system płatniczy oraz sprawną dostawę towaru na wskazany adres. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy dostępni pod telefonem lub mailem. Gwarantujemy uprzejmą i rzeczową obsługę klienta. Sprawdź nasze usługi już teraz!

Informacje

+48 505 700 406
biuro@carplates.pl

CAR PLATES Agnieszka Szczepańska - logo

0