Car Plates – kolekcjonerskie tablice rejestracyjne

Kolekcjonerskie tablice rejestracyjne nie mogą być używane jak standardowe blachy. Służą przede wszystkim celom hobbystycznym, a nie użytkowym. Zobacz, jakie produkty proponujemy!

Repliki tablic rejestracyjnych

Proponujemy profesjonalne repliki tablic rejestracyjnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn produkcyjnych oraz projektów komputerowych stworzymy idealną replikę dowolnej tablicy rejestracyjnej. Jedyną cechą odróżniającą kopię od oryginału będzie brak hologramu. Oznacza to, że produktu nie można montować w samochodzie, motocyklu czy innym pojeździe w celu korzystania z nich na drodze. Niedostosowanie się do tego przepisu grozi konsekwencjami prawnymi.

Indywidualne tablice rejestracyjne

W Polsce indywidualne tablice rejestracyjne można zamawiać od 2000 roku. Oznacza to, że kierowcy, którzy nie chcą mieć na blachach losowego ciągu znaków, mogą dostać za odpowiednią opłatą spersonalizowany napis. Tak jak w przypadku standardowych tablic, indywidualne blachy przypisane są do konkretnego auta. Dlatego, jeśli sprzedaliśmy pojazd, to w nowym nie możemy mieć tego samego ciągu znaków. Oferujemy stworzenie indywidualnych tablic rejestracyjnych z dowolnym napisem. Realizujemy specjalne zamówienia.

Informacje

+48 505 700 406
biuro@carplates.pl

CAR PLATES Agnieszka Szczepańska - logo

0