Car Plates – motocyklowe tablice rejestracyjne

Motocyklowe tablice rejestracyjne różnią się wielkością i stylem od blach samochodowych. Oferujemy egzemplarze do obu rodzajów pojazdów. Sprawdź szczegóły oferty!

Motocyklowe tablice rejestracyjnego

Motocyklowe tablice różnią się od klasycznych rejestracji samochodowych przede wszystkim rozmiarem i kształtem. Mają dokładnie 190 x 150 mm, więc górną i dolną krawędź mają dużo krótszą niż samochody. Dzięki temu zbliżają się wyglądem do kwadratu. Dodatkowo napis na tablicach motocyklowych występuje w dwóch liniach. Na górnej znajdują się cztery dowolne znaki, natomiast na dolnej pięć. Nie wykonujemy polskich znaków takich jak Ą, Ę, Ź, Ć.

Wykonanie

Zarówno samochodowe rejestracje, jak i tablice motocyklowe wykonujemy z blachy aluminiowej. Natomiast napisy tłoczymy za pomocą metody hot stampingu. W klasycznym wydaniu litery będą czarne na białym tle. Jednak na specjalne życzenie klienta wykonamy dowolną kombinację. Wystarczy wcześniej się skontaktować i wyjaśnić szczegóły projektu. Jeżeli nie będzie żadnych przeciwwskazań, wyprodukujemy każdą tablicę.

Współpraca

Dzięki nowoczesnej technologii, której używamy do produkcji tablic, dostarczamy produkt nawet już następnego dnia po zamówieniu. Zapewniamy atrakcyjne ceny i promocje dla stałych klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Informacje

+48 505 700 406
biuro@carplates.pl

CAR PLATES Agnieszka Szczepańska - logo

0