Car Plates – zagraniczne tablice rejestracyjne

Proponujemy zagraniczne tablice rejestracyjne wykonane z aluminiowej blachy. Dostępne są wzory z różnych krajów europejskich oraz amerykańskich. Sprawdź szczegóły oferty!

Tablice unijne

Tablice unijne wyróżniają się niebieskim paskiem po lewej stronie z flagą Unii Europejskiej. Poniżej znajdują się litery identyfikujące dany kraj. Oznaczenia poszczególnych państw będą się od siebie różnić, ale w większości przypadków będą to czarne litery na białym tle.

Zagraniczne tablice

Oprócz unijnych blach oferujemy duży wybór zagranicznych tablic rejestracyjnych. Znajdziesz u nas egzemplarze z różnych zakątków Stanów Zjednoczonych oraz Azji. Szczególnie interesujące są te z USA oraz Kanady, ponieważ w zależności od prowincji tablice mogą mieć bardzo różnorodny wygląd. Dotyczy to zarówno koloru liter, tła, jak i znaku graficznego charakterystycznego dla danego terenu. Natomiast cechą wspólną jest rozmiar 15,24 x 30,48 cm.

Tablice z Ameryki

Jeżeli jesteś zainteresowany tablicami ze Stanów Zjednoczonych, to pamiętaj, że kiedyś był tam obowiązek wymiany blach każdego roku. Jednak wraz ze wzrostem liczby pojazdów prawo to przestało być aktualne. Obecnie każdy stan sam ustala, jak często należy je wymieniać. Natomiast każdego roku na tablicę nakleja się specjalną naklejkę, która potwierdza opłacenie podatku drogowego.

Informacje

+48 505 700 406

biuro@carplates.pl

CAR PLATES Agnieszka Szczepańska - logo

0